kesif_dekor.jpg

Günün Sözü

* KABARMA Genellikle ısı veya nemin sebep olduğu, boyanın üzerindeki oyuklar, kubbe şeklindeki formülasyonlardır.

Zİyaret Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün80
mod_vvisit_counterDün217
mod_vvisit_counterBu Hafta1397
mod_vvisit_counterBu Ay2400
mod_vvisit_counterGenel1163551

Anketler

Hangi boya firmasından daha memnunsunuz?
 
Designed by:

 

DIŞ CEPHE KAPLAMA
Günümüzde yapıların güzel görünümü ve ısı yalıtımını arttırmak hedefiyle birçok dış cephe kaplama yöntemi bulunmaktadır. Konut ya da binaların dış cephesine montaj yapılabilen malzemeler siding, ahşap, limra, mermer, alüminyum, kompozit ve granittir. Ayrıca polimer bulunan malzemeler, mineral liftli ısı ve su yalıtım malzemeleri, pvc, kauçuk esaslı malzemelerle mantoloma yöntemleri de bunlardan diğerleridir.
Burada belirtilen yöntemler ile konutlarınız daha estetik bir dış cepheye sahip olmanın yanında binanızın veya kişisel konutlarınızın ısı yalıtımını da arttırmış olacaktır.
KAPLAMA NASIL OLMALIDIR?
Dış cephe kaplamalarınız olabildiğince estetik olmalı, dizaynı kişisel hoşnutluğunuza uymalı, ısı yalıtımının yüksek olması gibi iklim şartlarını optimize etmeli, binanızı ya da evinizi korumalı ve rahat kullanılmalıdır. Özetle, mekanik, iklim ve kişisel tercihlerinizle uyumlu olmalıdır.
Dış cephe kaplamasında mekanik ve iklim koşullarına dikkat edilmezse, yapılan kaplama en kısa zamanda negatif sonuçlar vermeye başlayacaktır. Deforme olacak cephe kaplamaları binanın dış kısmına zarar vereceği gibi görsel olarak da sizi oldukça rahatsız edecektir.
Dış cephe kaplamasının uygulanma teknolojisi malzemenin tipi kadar önem taşımaktadır. Kaliteli ve iyi inceleme sonucunda seçilecek malzemeler iyi bir cephe kaplama uygulaması ile olumlu sonuçlanabilir. Aksi taktirde yukarıda belirttiğimiz sorunlar ortaya çıkmaktadır.
DIŞ CEPHE KAPLAMA ÜCRETLERİ
Piyasada ki cephe kaplama fiyatları oluşturulacak kaplama çalışmasının büyüklüğüne ve müşterinin seçtiği kaplama malzemesine bağlı olarak belirlenmektedir.

 

 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Duyurular

ÜRÜNLERİMİZ YENİ

Boya, Kartonpiyer, Göbek , Kemer Amerikan Panel Kapı modellerimize ürünlerimiz menüsünden ulaşabilirsiniz.. .

TEŞEKKÜRLER ANKARA

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı ve mutlu günler dileriz...

  Köroğlu Dekorasyonu takip etmeye devam ediniz...

DESENLİ BOYA

YENİ

Desenli boya uygularımız güncellenmiş olup yeni modellerimiz eklenmiştir.

 

DEKORASYON BİZİM İŞİMİZ.

 

DEKORATİF TAŞ KAPLAMA

YENİ

İç ve Dış Mekanların Gözdesi Dekoratif Taş Kaplama Uygulamamız Başlamıştır.

 

 

  KÖROĞLU DEKORASYON YENİ

Kredi Kartına 6-8-10-12 taksit seçeneklerimiz Siz değerli müşterilerimize başlamıştır.